PODCAST Studio Granit

Nejlevnější Podcastové studio 2 IN 1 v Praze již od 499,-

(2 IN 1). Dvě studia za cenu jednoho!

V našem profesionálním podcastovém studiu GRANIT naleznete zázemí jak pro Vaše seriózní rozhovory u velkého stolu s možností 4 hostů, tak i pohodlné zázemí designového kouta s  rohovou sedací soupravou pro odlehčená témata 2 in 1.

Klademe důraz na kvalitu, proto v našem studiu GRANIT naleznete pouze kvalitní AUDIO záznamovou techniku RODE. 4 x NT-USB  kompaktní USB mikrofon, který umožňuje nahrávání studiovou kvalitou přímo do počítače. Přináší prvotřídní kvalitu a zvuk studiových mikrofonů RODE v kompaktním a snadno použitelném USB mikrofonu.

RODE mikrofon Wireless GO II – ultra kompaktní a univerzální bezdrátový mikrofonní set dvou vysílačů a jednoho přijímače. Vysílač je opatřen vestavěným kondenzátorovým mikrofonem. Přijímač má malý displej pro monitoring úrovně zvuku a stavu baterií obou komponent. Vestavěná baterie umožňuje až 7 hodin provozu při plném nabití. Dosah vysílače je až 200m. 

Podcasting Software RØDE Connect is a simple and powerful software solution for podcasting and livestreaming with the NT-USB Mini, VideoMic NTG, AI-Micro, VideoMic GO II, Wireless GO II and the NT-USB+.Offering the ability to connect up to four guests to a single computer, RØDE Connect is perfect for anyone who wants to create professional-quality podcasts the easy way. With an intuitive recording interface inspired by the RØDECaster Pro featuring broadcast-style faders, level metering, sound pads, mute button, multi-channel recording and more, RØDE Connect gives you complete control over your podcast recording.

Ceník:

Zaváděcí cena 499,- Kč / 1 hodina.

Cena zahrnuje kompletní zázemí našeho studia 2 IN 1 na 1 hodinu.

Včetně:

2 x Mikrofon RODE NT-USB

Mikrofony RODE Wireless GO II

3 x stativ

Video nahrávací zařízení Samsung Galaxy S20+

Nahrávací software RODE Connect

 

 

Rychlý kontakt: 603766750

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek