MASÁŽ RUKOU

30-ti minutová  MASÁŽ RUKOU pro ženy                      cena:  390,- Kč

Masáž je výborná na bolavé, unavené, mozolovité ruce (ať po práci na zahradě, v domácnosti při používání úklidových prostředků, při náročné práci.. nebo jen tak).

Příznivě působí na pigmentové a stařecké skvrny, záděry, vyživuje nehty, omlazuje, vypíná a vyhlazuje, uvolňuje ztuhlé klouby.

Vaše ruce zažijí dávku hýčkání a pocit blaženosti. Budou se cítit hydratované, krásně jemné, hebké, jako znovuzrozené. Pokožka získá mladiství a zdravější vzhled.

K masáži používám třífázovou sadu „saténové ruce“. Tato sada poskytuje extra dávku hýčkání ve třech krocích a dodává okamžitý pocit blaženosti.

  1. Ochranný změkčující krém – chrání pokožku, hydratuje do hloubky a připravuje ruce na stimulující lázeňskou kúru.
  1. Zjemňující peeling – jemně, ale efektivně odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyživuje suchá místa. Odstraňuje všechny nečistoty a zanechává ruce jemnější. Obsahuje výživné bambucké máslo, které okamžitě zjemní a vyhladí pleť.
  1. Výživný krém s bambuckým máslem – bambucké máslo okamžitě hydratuje (bylo klinicky prokázáno, že zvlhčuje pokožku 24 hodin) Ihned se vstřebává do pokožky a zanechává ruce jemné a viditelně hladší. Ruce jsou zklidněné a neztrácejí pocit hydratace ani po umytí. Při pravidelném používání je kůžička kolem nehtů i nehty dobře pěstěné, kůžička je jemnější a vypadá zdravěji. Rychle se vstřebává a zanechává na pokožce ochrannou bariéru pro dlouhotrvající jemnost. Tento krém obsahuje meruňkový a slunečnicový olej, který je bohatý na vitamin A, E a omega-3 kyseliny.

Přijďte si odpočinout, zarelaxovat a uvolnit se. Těším se na Vás.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek